מבצעי קניות

קרן נכי צה"ל ZDVF
אגודת הידידים בישראל
אגודת הידידים בישראל
תרמו לארגון
תרמו לארגון נכי צה"ל
ארגון נכי צה״ל
בואו עשו לנו לייק בפייסבוק
ותיהיו מעודכנים בפעילויות ובאירועים

רשת מגה ספורט

30 מרץ

ניתן לרכוש כרטיסי תווי קניה לרכישת מוצרים בחנויות מגה ספורט ויונייטד ספורט בהנחה של 20% מערכו הכספי של כל כרטיס. את הכרטיסים ניתן לרכוש במשרדי מחוזות הארגון ובמחלקות החברים בבתי הלוחם.

יש כפל מבצעים !!!

רשת מגה ספורט הוקמה בשנת 1996 ומאז הפכה לרשת חנויות הספורט והפנאי הגדולה והמובילה בישראל. הרשת מונה 35 סניפים הפרוסים מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.

מגה ספורט נותנת מענה כולל בתחום הספורט: היצע של מגוון המוצרים הרלוונטיים (ביגוד, ציוד והנעלה), מבחר נרחב של המותגים המובילים וכיסוי של כל ענפי הספורט העיקריים: כדורגל, כדורסל, ריצה, טניס, אופניים, יוגה, אירובי, שחייה ועוד'
ברשת מגה ספורט למעלה ממיליון וחצי מוצרים המחולקים ל- 3 מחלקות עיקריות: נעליים, ביגוד וציוד (מכשירים כבדים – הליכונים, אופניים, אליפטיקלים ועוד ומכשירים קטנים – משקולות, כדורים ועוד).

מגה ספורט מרכזת תחת קורת גג אחת את המותגים המובילים בעולם בכל ענפי הספורט כגון: Adidas, Nike, Saucony, Proform New Balance, Merrel, Diadora, Arena, Converse, Spin, Mikasa Wilson, Everlast ועוד.

מגה ספורט חרטה על דיגלה מיום הקמתה את ערכי השירות ללקוח, המקצוענות והמצוינות בכל תחומי פעילותה, והפכה לרשת מוצרי הספורט והפנאי הגדולה והמובילה בישראל.

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

רח' המליץ 7, ת.ד. 8345, ירושלים, מיקוד 9108202
02-5635625
צור קשר